O nás

Jsme Pedikérský salon Pohoda. Již samotný název napovídá o službách, které se v těchto prostorách vykonávají. Týkají se samozřejmě vašich nohou. Na ty se poslední dobou hodně často zapomíná. Většina lidí se stará o pleť a vlasy – navštěvuje tedy spíše kosmetické a kadeřnické salony. S námi budete mít navrch, protože i vaše nehty na nohou se pro vás stanou předností.

feet-42939_960_720Nohy jsou vizitkou a někdy ne zrovna v pozitivním slova smyslu. Je čas nápravy! Zarůstají vám nehty nebo máte nepříjemné bolavé otlaky z bot? Postaráme se o vás tou nejdokonalejší péčí a tyto problémy odstraníme, nebo alespoň zmírníme jejich dopad. Pohled na upravené nohy je přece jen i ve vašem zájmu. Budete se cítit tak, jak se cítit chcete, takto vás vnímá i vaše okolí. Není to škoda, kazit si reputaci vzhledem svých nohou?

Pomohu vám ke komfortu

Umíte si představit ten pohodový pocit, kdy se vám skrze nohy vlévá do těla nová energie? To je jen malý zlomek toho, co tu společně dokážeme. Ke svým klientům se snažím přistupovat s maximálním ohledem na jeho zdravotní stav a jiné požadavky. Právě pedikúru lze v mnoha případech chápat jako odraz zdraví nebo naopak nemoci této nepostradatelné části těla. Ony i rozpraskané paty mohou značit kvasinkovou infekci.

wellness-1021131_960_720

Každý klient si u nás přijde na své

Navštívit nás může kdokoliv, bez rozdílu věku, dokonce i nohy jsou naší vizitkou a je potřeba o ně neustále pečovat. beauty-88015_960_720Individuálním přístup spočívá ve vysvětlení jednotlivých procedur a jejich následném provedení. Techniky jsou zvoleny tak, aby pro vás vždy měly i viditelný přínos. Klasická procedura zahrnuje lázeň, při které se zbavíte staré kůže odumřelých buněk. Chodidla se poté promastí kosmetickým přípravkem dle typu pokožky. Tato metoda trvá cca 30 – 60 minut.

Součástí může být také perličková koupel a masírování nohou od chodidel až po lýtka. Po celodenním shonu v domácnosti nebo na pracovišti je masáž tím ideálním odpočinkem. Pocit těžkých nohou včetně otoků je pryč a jakýkoliv pohyb vám zase přináší radost ze života.

Mimo těchto úkonů se věnuji rovněž krášlícím postupům. Přirozeně krásné nehty již stačí jen podtrhnout lakem na nehty, ale klidně i poupravit pomocí modeláže a UV gelů – záleží na vás. Používám jen kvalitní kosmetiku. Sami se přesvědčte na vlastní kůži. Péče, kterou svým nožkám dopřejete, vás nezklame! Budete nadšení.