Manikúra

Kromě péče o nohy vám rádi zajistíme i profesionální péči o vaše ruce. Manikérské služby jsou společně s pedikúrou atraktivní záležitostí pro vaše tělo. Nejen nohy, ale i vaše ruce si zaslouží náležitou péči.

Manikúra je pozoruhodným aspektem, který láká řadu žen. Ne každá si umíme upravit nehty tak, abychom byly v závěru nad míru spokojené. Navíc k tomu nevlastníme ani vybavení, které v dnešní době umožňuje s nehty skutečně kouzlit. V kosmetickém průmyslu se bez manikúry neobejdeme. Je to další příjemná procedura, kterou jistě uvítáte.

Vdechněte svým nehtům nový život

Nelíbí se vám tvar vašich nehtů, bojíte se zatlačit kůžičku do nehtového lůžka nebo jen prostě chcete změnu? Obraťte se na naše služby, které vám se vším a v každém ohledu pomohou. Dnešní doba jde kupředu a otevírá se vám tolik možností..vyzkoušet tak můžete několik technik a pak si oblíbit tu, která vám bude vyhovovat nejvíce.

Relax se vším všudy

Snažíme se, aby vaše nehty nějak vypadaly, ale zároveň apelujeme na to, aby o ně bylo šetrně postaráno, tedy komplexně i s kůží na rukou. Užijte si masírování s oleji a hydratací. Masáž a použité přípravky stimulují krevní tok, zvláčňují a vyživují pokožku. Zajímají vás nové nehtové trendy? I ty máme tzv. „pod palcem“. Přijďte se o tom přesvědčit a nechte se hýčkat tím nejlepším způsobem. Barvy laků neblednou, protože používáme speciální leštidla, která jim propůjčí zářivý vzhled. Na každé akci tak budete perfektní. Pečlivě dbáme na hygienu nástrojů a sanitaci. Manikúra se tak stane nevšedním zážitkem, který jistě budete toužit zopakovat vícekrát v roce. V našem salonu se o vaše ruce a nehty postará Veronika Holadová.

Kontakt:

Veronika Holadová

Pražská 1191, Pelhřimov
Telefon: +420 727 924 385.

 

Ceník

Manikúra

Klasická manikúra 170 Kč
Japonská manikúra 260 Kč
Masáž, peeling, maska 200 Kč
Zpevnění přírodního nehtů gel-lak 370 Kč
Lakování přírodních nehtů 150 Kč
Odstranění gel-lak 250 Kč
Masáž rukou po lokty 15 min. 100 Kč

 

Modeláž nehtů

Modeláž nehtů UV gel 400 Kč
Doplnění nehtů UV gel 350 Kč
Studentská modeláž

(po prokázání platného studenského průkazu )

300 Kč
Studentské doplnění 250 Kč
Zdobení (kamínky,razítko,vodolepky) 30-100 Kč
Odstranění umělých nehtů 350 Kč
Reklamace při odpadnutí po modeláži do 2 dnů zdarma
Oprava gelového nehtu 50 Kč

Wellness manikúra

Wellness manikúra

(klasická manikúra,masáž,peeling,maska,lakování)

380 Kč
Wellness japonská manikúra

(p-shine,masáž,peeling,maska,lakování)

450 Kč